У Верхньорогачицькій громаді облаштовують Молодіжний Хаб

Дата: 06.10.2021 16:07

У Верхньорогачицькій громаді облаштовують Молодіжний Хаб

Останні декілька місяців всі верхньорогачани добре знають про те, що при Верхньорогачицькій селищній раді створено Молодіжну раду, яка є досить активною та прогресивною.

Свідченням тому є їх волонтерська, спортивна та культурно-розважальна діяльність.

Так, завдячуючи зусиллям членів Молодіжної ради проведено чимало заходів для дітей, молоді та людей старшого покоління громади. Крім того, молодіжному руху вдалося зібрати чималу суму грошей для волонтерства – на лікування земляків, а це 55300 гривень за декілька місяців роботи.

Тож, враховуючи відсутність місця, де б актив верхньорогачицької молоді мав би змогу проводити свої заходи, готувати та втілювати в життя проєкти Верхньорогачицьким селищним головою Світланою Коротун запропоновано облаштування на базі центрального будинку культури Молодіжного Хабу.

Що ж таке Хаб?

Звертаємо увагу, що Хаб це не Паб! Це публічний простір нового типу! Це те місце, де молодь зможе мати свій власний куточок для ідей, роботі в команді та працювати над розвитком молодіжного руху Верхньорогачицької громади.

«Переконана, що молодь – це рушій прогресу. Тож розвиваючи та підтримуючи даний напрямок роботи ми зможемо активізувати молодіжний рух у громаді, реалізувати безліч культурних і соціальних проєктів, закласти важливі життєві пріоритети молодого покоління верхньорогачан», - відзначила Світлана Коротун.

Наразі в приміщенні, силами бригади з благоустрою селищної ради, працівників культури та активом Молодіжної ради проводяться косметичні ремонтні роботи.

Також відремонтовано електромережу, водопровід, каналізацію та відмостку.

Але це тільки початок запланованого для втілення по облаштуванню сучасного Молодіжного Хабу. В перспективі в рамках новоствореної молодіжної локації планується встановлення сучасних дверних блоків, виготовлення власного логотипу та банеру Молодіжної ради, придбання проєктору, канцелярії, меблів.

Приємно відзначити, що допомогти в реалізації нового молодіжного проєкту на території Верхньорогачицької громади відгукнувся голова місцевої благодійної організації «Ініціативи та розвиток» Іван Капсамун.

Тож, давайте й ми не будемо стояти осторонь, а всі разом допоможемо нашій молоді розвивати себе і громаду!

Підтримаймо ідею створення Молодіжного Хабу власними силами чи коштами!

Зробити благодійний внесок можна за такими реквізитами:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток»

Філія Херсонське ОУ АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 36614333 МФО 352457

р/р UA603524570000026009300297645

Призначення платежу: благодійний внесок на молодіжну раду.