Про реалізацію права на податкову знижку

Дата: 06.10.2021 13:42

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує платникам, що з метою використання права на податкову знижку, до завершення 2021 року слід подати декларацію про майновий стан та доходи за встановленою формою.         Отримувачем знижки може бути тільки та фізична особа, яка мала доходи у вигляді заробітної плати. Сума витрат, які дають право на отримання знижки у звітному році, не повинна перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого у вигляді заробітної плати.

Про перелік витрат, за якими особа має право на отримання податкової знижки, граничні строки подання декларації та копії яких саме документів необхідно надати для її отримання – на ці та інші питання можна отримати відповіді, звернувшись до державних податкових інспекцій.

Нагадуємо, що скористатись податковою знижкою можна лише до кінця року – на наступні роки таке право не переноситься. Останній день подання декларації для отримання податкової знижки за 2020 рік – 31 грудня 2021 року включно.