COVID-19 наступає!

Дата: 04.10.2021 15:35

За минулий тиждень маємо одразу 6 нових випадків коронавірусу. Так, захворіли двоє жителів смт Верхній Рогачик – чоловік 1966 р.н., жінка 1968 р.н.; четверо жителів с. Первомаївка – дитина 2019 р.н., жінки 1982 та 1961 р.н., чоловік 1954 р.н.

Зі слів головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Анатолія Щербака наразі загальна кількість захворівших на COVID-19 в громаді складає 10 осіб. Одна особа госпіталізована в Новокаховську міську лікарню, також 1 хворий із підозрою на COVID-19 госпіталізований до Каховської інфекційної лікарні.

«На сьогоднішній день маємо досить складну епідситуацію в Первомаївському старостинському окрузі. Більше того, вона стрімко погіршується. Хворіють педагоги та персонал місцевих закладів освіти – школи й дитячого садочка. Саме тому виникає питання про їх подальший режим роботи» - зосередив увагу присутніх Анатолій Щербак.

Вже з самого ранку на території старостинського окургу працює мобільна бригада, яка здійснює діагностику на COVID-19 швидкими тестами та забір матеріалів для ПЛР-дослідження.