Відбувся фінал конкурсу "Наша громада"

Дата: 30.09.2021 15:10

Новини зі столиці

Сьогодні, 30 вересня, відбувся фінал конкурсу "Наша громада", урочисте привітання 26 фіналістів та нагородження переможця.

Подія пройшла в Києві на телестудії каналу ICTV.

У результаті конкурсного відбору та за оцінюванням журі, переможцем стала Вознесенська громада із Миколаївської області.

Верхньорогачицька громада та решта учасників отримали дипломи фіналіста Всеукраїнського телевізійного конкурсу "Наша громада"!

Дякуємо всім хто долучився до участі громади в конкурсі, хто вболівав та голосував за рідний Верхньорогачицький край!

Не зупиняємося й працюємо далі! Адже точно знаємо, що участь в конкурсі стала не даремною, бо однозначно допомогла активізувати населення й згуртувати громаду навколо єдиної, спільної мети! Тож, не втрачаємо амбіцій, досягаємо запланованого та ставимо нові цілі!

Дорогі земляки, а ще в цей чудовий день вітаємо всіх зі святом Віри, Надії та Любові! Вірте у власні сили, ніколи не втрачайте надії та живіть у любові, бо ви та ми того варті