Шість нових випадків інфікування COVID-19 підтвердили у Верхньорогачицькій громаді

Дата: 30.09.2021 22:00

Шість нових випадків інфікування COVID-19 підтвердили у Верхньорогачицькій громаді за попередню добу.

А саме, захворіли:

• чоловік 1966 р.н.житель смт Верхній Рогачик;
  • жінка 1968 р.н.жителька смт Верхній Рогачик;
  • жінка 1982 р.н.жителька с. Первомаївка;
  • жінка 1961 р.н.жителька с. Первомаївка;
  • чоловік 1954 р.н.житель с. Первомаївка;
  • дитина 2019 р.н.житель с. Первомаївка;

Станом на 30 вересня лабораторно підтверджено 269 випадки інфікування COVID-19. На жаль, 4 випадки є летальними. Одужало 255 осіб.

Шановні верхньорогачани та гості громади!

Нагадуємо, що третя хвиля коронавірусу накриває Україну та вже відзавтра країна перейде в жовту карантинну зону. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тож, не ставтеся до заходів карантину легковажно та пам’ятайте: недотримання протиепідемічних правил ускладнює ситуацію з поширенням досить серйозної хвороби COVID-19.

Щоб уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадських місцях.

А при появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації!

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних, оточуючих та медичних працівників!

Пам’ятайте, карантин – явище тимчасове! Тож робімо все від нас залежне щоб завадити стрімкому поширенню хвороби!