Верхньорогачицький дитячий садок «Берізка» - сучасний заклад дошкільної освіти
Дата: 30.09.2021 08:39
Кількість переглядів: 254
Саме так, відзначив Володимир Іванов під час візиту до одного з найчисельніших закладів дошкільної освіти Верхньорогачицької громади.
Сучасні харчоблок, роздягальні, групи, роздаткові та туалетні кімнати, просторі й затишні спальні та оздоблені гойдалками, пісочницями й гірками дитячі майданчики - це те, чим пишається заклад, в який залюбки віддають на виховання своїх дітей верхньорогачани.
«Приємно бачити на селі такі заклади освіти. Тож, докладатимемо максимум зусиль аби всі заклади освіти громади, які потребують ремонту та нового оснащення відповідали вимогам сучасності» - резюмував Володимир Іванов.