З 1 жовтня запрацюють нові вимоги до реквізитів у фіскальному чеку РРО

Дата: 29.09.2021 17:22

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків щодо необхідності з 01.10.2021 зазначати у фіскальному чеку РРО цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

Наказом Міністерства фінансів України від 08.06.2021 № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних документів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.06.2020 за № 832/36454 (даліНаказ № 329), внесено зміни до форми та змісту розрахункових документів.

Наказ № 329 стосується виключно наявності з 01.10.2021 у фіскальних касових чеках, які формуються всіма без виключення ПРРО/РРО, цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

Отже, з 01.10.2021 у фіскальних касових чеках, які формуються всіма без виключення РРО/програмними РРО, зазначається цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

Детальна інформація розміщена в розділі 109.10 Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу за посиланням: https://zir.tax.gov.ua/.