Дата: 29.09.2021 17:14

Фото без описуТак тримати!

25-26 вересня 2021 року в смт Лазурне Скадовського району проходила XIV обласна спартакіада медичних працівників, в якій взяли участь і медики КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД». Наші медики – учасники змагань в цілому виступили вдало, а головний лікар Щербак Анатолій Володимирович зайняв І місце з шахів. Тож побажаємо йому перемоги у чемпіонаті медиків України, в разі можливості його проведення.

Велика подяка нашим спонсорам, завдяки фінансовій підтримці яких ми змогли взяти участь в обласних спортивних змаганнях медиків: Капсамуну Івану Іллічу, Лаговському Миколі Антоновичу та Слоневському Костянтину Вікторовичу.