Дата: 29.09.2021 17:02

Фото без описуНеймовірний ярмарок народних традицій, талантів та страв відбувся у Верхньорогачицькій громаді!

Вже стало доброю традицією проводити свята осені у дошкільних навчальних закладах Верхньорогачицької громади.

Цього року, осінній ярмарок був насправді дуже очікуваною та бажаною подією, адже минулого – через пандемію коронавірусу дійство не відбулося!

Тож, 28 вересня на площі біля дитячого садочку «Берізка», що в селищі Верхній Рогачик із самого ранку було досить велелюдно. Зібралися тата, мами, бабусі й дідусі та просто перехожі, які завітали помилуватися виступами маленьких артистів та придбати ярмарковий товар.

Відвідали свято осені й Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний та народний депутат України Володимир Іванов, який саме цього дня, в рамках робочої поїздки, перебував у громаді.

Без перебільшення відзначимо, що ярмарок був наповнений яскравими, веселими народними дійствами за участю казкових персонажів, моряків, козаків та звісно ж циганів, які танцювали й жартівливо ворожили.

Після концертної програми всі присутні ярмаркували – продавали, купували й торгувалися! Адже насправді, то дійсно було де залишити гроші з гаманців! Оскільки кожна група садочка представляла столи з товарами на продаж, які діти, їх батьки та працівники закладу виготовили власноруч. Це були авторські поробки й сувеніри малят, вишукані тістечка та печиво, апетитні пиріжки та булочки, ну і звичайно ж головні страви ярмарку – гарбузова каша й узвар із осінніх фруктів!

Неймовірне свято не залишило байдужим жодного гостя!

Дякуємо всім хто долучився до організації та проведення чудового свята!

Погодьтеся, саме такі свята гуртують усіх разом – від наймолодшого до найстаршого жителя Верхньорогачицької громади!