Скасування помилково проведеної операції «службова видача»

Дата: 23.09.2021 15:19

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо скасування (виправлення) помилково проведеної операції «службова видача» або «службове внесення» через програмний реєстратор розрахункових операцій.

Скасування (виправлення) помилково проведеної операції «службова видача» або «службове внесення» через програмний реєстратор розрахункових операцій (даліПРРО) виконується шляхом проведення зворотної операції на таку помилкову суму або сторнування проведеної операції із реєстрацією цих операцій на фіскальному сервері.

Тобто, у разі помилково проведеної через ПРРО операції:

«службова видача» проводиться операція «службове внесення» на таку саму суму;

«службове внесення» проводиться шляхом наступної реєстрації операції «сторно».

Детальніше – у розділі 109.20 загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу за посиланням: https://zir.tax.gov.ua.