Про переваги ID-картки розповіли школярам закладів освіти Верхньорогачицької громади

Дата: 22.09.2021 15:40

Фото без описуНещодавно, фахівці Верхньорогачицького сектору Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області завітали до закладів освіти громади аби поспілкуватися з учнями старших класів та донести до них інформацію про важливість отримання паспорта громадянина України та доступність послуги ІD-картки.

Відтак, разом із школярами Наталія Калюжна обговорила як отримати вперше паспорт громадянина України нового зразка – це є ID-картка, основний документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Крім того, нагадала, що особам віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі ID-картки видається строком дії 4 роки, а особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі ID-картки видається строком дії 10 років.