20 вересня 2021 року апаратна нарада при селищному голові

Дата: 20.09.2021 10:34

Фото без опису20 вересня 2021 року під час апаратної наради при селищному голові говорили про підготовку до посівної кампанії озимих культур під урожай 2022 року.

Як повідомила начальник відділу земельних відносин, економічного розвитку та інвестицій виконкому селищної ради Наталя Логвінова сільгосптовари виробниками всіх форм власності під посів озимих культур підготовлено 29500 га ґрунту, в тому числі 13020 га парів.

Під урожай 2022 року на території селищної ради планується посіяти озимих зернових культур 27300 га в т. ч. озимої пшениці 24200 га, озимого ячменю 3100 га.

Посіяно озимого ріпаку 1570 га.

На території селищної ради продовжується збирання пізніх сільськогосподарських культур так станом на 20 вересня скошено 2750 га соняшнику, намолочено 4317 тонн, урожайність 15, 7 ц/га.