Верхньорогачицьких рятувальників привітали з професійним святом

Дата: 17.09.2021 15:30

Фото без опису17 вересня своє професійне свято по всій Україні відзначають люди, які вмілими та професійними діями визволяють з біди тисячі життів – це рятувальники.

Тож, в цей день аби привітати особовий склад 4 державного пожежно-рятувального посту 4 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Херсонській області Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун особисто завітала до них.

Вітаючи верхньорогачицьких рятувальників із професійним святом Світлана Іванівна перш за все подякувала мужнім чоловікам за спокій та безпеку мешканців громади, побажала якомога менше тривожних викликів, подальшої згуртованості та взаємної підтримки в колективі, а також міцного здоров`я та всіх життєвих благ.

Крім того, за високий професіоналізм, мужність, самовідданість, сумлінне виконання професійних обов’язків та з нагоди професійного свята колектив отримав грамоту селищного голови.