Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо впровадження електронних листків непрацездатності.

Дата: 17.09.2021 14:02

15.09.2021 у   Комунальній установі «Верхньорогачицький центр по обслуговуванню закладів освіти» Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області;

17.09.2021 у    Комунальному некомерційному підприємстві «Верхньорогачицька лікарня» Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області

проведено зустрічі  на тему : «Впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, порядок формування , видачі та оплата е-листків непрацездатності. Порядок заповнення нової заяви-розрахунку на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб».

Слухали: головного спеціаліста  Каховського відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області  Вертегел А.П., яка ознайомила присутніх з нововведенням електронного реєстру листків непрацездатності, як проходить формування е-листків непрацездатності та їх оплата. Також доповіла про заповнення заяви-розрахунку та її додатків на фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб згідно нових листків непрацездатності.