Міжнародна виставка «Елком Україна

Дата: 14.09.2021 10:39

Фото без опису14-16 вересня 2021 р. у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Березівка, вул. Амстердамська 1) відбудеться XXV міжнародна виставка «Елком Україна: енергетика та енергоефективність (elcomUkraine) – головна виставка енергетики, електротехніки, енергоефективності.

Міністерство розвитку громад та територій спільно з компанією «Євроіндекс» в рамках виставки організовують серію тематичних заходів: Форум «Платформа розвитку громад» та Електроенергетичний форум  «Electric Power Forum».

Запрошуємо голів та інших представників територіальних громад ознайомитися з новими продуктами та рішеннями, а ще й вирішити ряд першочергових питань, які стоять перед керівництвом громад, а саме:

• енергоефективність та залучення інвестицій в енергетичні проєкти;
  • розвиток та фінансування  відновлювальних джерел енергії  в громадах;
  • інфраструктурні питання: енергоефективне освітлення, резервне електропостачання для об'єктів критичної інфраструктури;
  • питання щодо вибору підрядників для реалізації проєктних рішень та ін.

Участь у виставкових заходах  безкоштовна.

Інформація про заходи на сайті «Децентралізація»  https://decentralization.gov.ua/news/13983

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Програма виставкових заходів за посиланням.

За додатковими роз’ясненнями з організаційних питань звертатися до Оксани Гагіної, спеціаліста компанії «Євроіндекс»,  за моб. тел. 067 375 76 37 або  на електронну пошту: 7eventg@gmail.com.