Всеукраїнський профілактичний захід "Урок"

Дата: 09.09.2021 10:11

Традиційно на початку навчального року проводиться всеукраїнський профілактичний захід "Урок", що покликаний виявити дітей неохоплених навчанням.

Тож і цьогоріч на території Верхньорогачицької громади проходить відповідне міжвідомче відпрацювання.

Так, 7 вересня, фахівці служби у справах дітей виконкому селищної ради спільно із колегами територіального центру та поліцейськими повели відповідний рейд на територіях Чистопільського та Первомаївського старостинських округів, залучивши до заходу старост.

Крім того, в рамках рейдів, було також перевірено та здійснено стан потреб сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Всього за час роботи відвідали 7 родин, у яких виховується 25 дітей.

Батькам було запропоновано, в разі потреби, отримати безкоштовний сезонний одяг та взуття, що були у вжитку, які знаходяться у Верхньорогачицькому територіальнму центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

А також, із батьками провели профілактичні бесіди щодо недопущення приниження дітей та жорстокого поводження з ними, нехтування їх правами, обов'язкового відвідування дітьми навчальних закладів.