Не знаєте чим зайняти дозвілля дитини? Позашкільна освіта Верхньорогачицької громади – час проведений із користю!

Дата: 03.09.2021 10:20

Фото без описуУ час потужної інформатизації та новомодних гаджетів наші діти все більше вільного часу проводять за смартфонами, планшетами, ноутбуками чи комп’ютерами!

Прикро, але цей час, в більшості випадків, є недозованим та марно витраченим!

Більше того, шановні дорослі, озирніться довкола – кожна 5-6 дитина в окулярах та має проблеми з зором! Причина тому – малорухливість та занадто активне використання гаджетів!

Вихід є! На території Верхньорогачицької громади працюють два позашкільні заклади освіти (ДЮСШ та будинок творчості), а також дитяча музична школа – заклади, які зможуть зацікавити ваших дітей та зайняти їх вільний час із користю!

Вже через два тижні ці заклади проведуть дні відкритих дверей і ваша дитинка зможе визначитися, яку секцію, гурток чи клас захоче відвідувати!

Більш детально про напрямки та розклад роботи кожного із закладів читайте у наступних публікаціях!

А ви вже визначилися – як організуєте дозвілля своїх дітей? Пам’ятайте - всебічно розвиненою та дисциплінованою особистістю стає та дитина, в якої день розписаний «по хвилинах»!