Тобі виповнилося 14 років? – час звернутися до Міграційної служби

Дата: 01.09.2021 08:46

Тобі виповнилося 14 років? – час звернутися до Міграційної служби

Юні друзі, хочемо нагадати вам, що починаючи з 14 років маєте змогу самостійно та БЕЗКОШТОВНО оформити свій найважливіший документ у житті – сучасний паспорт громадянина України  у вигляді  ID-картки.

Зазначимо, що власник біометричного документу має безліч переваг - від можливості скласти ЗНО (паспорт є обов’язковим в переліку документів) до плюсів користування різноманітними електронними сервісами, зокрема популярним застосунком для смартфону «Дія» тощо.

Отже, що потрібно зробити після того, як виповнилось 14 років - звернутися до найближчого підрозділу Міграційної служби (під час карантину можна завітати до будь-якого НЕЗАЛЕЖНО від реєстрації місця проживання).

Для зручності, рекомендуємо скористатися чат-ботами ДМС у Viber і Telegram за посиланням https://dmsu.gov.ua/services.html які:

нададуть вам індивідуальний перелік необхідних документів;

допоможуть записатися в електронну чергу;

дадуть можливість слідкувати за станом оформлення документа аж до моменту його отримання.

До речі, якщо досягнули 14-річного віку, але не зверталися до податкової служби за отриманням РНОКПП – не варто хвилюватися, можна отримати перший паспорт громадянина України  у вигляді  ID-картки вже з внесеним РНКОПП, за відповідною заявою. Послуга БЕЗКОШТОВНА та надається за бажанням.

Вкотре просимо дотримуватися протиепідемічних заходів при відвідуванні підрозділів

Верхньорогачицький сектор УДМС у Херсонській області