Провели останні літні дні з користю

Дата: 31.08.2021 15:10

Фото без описуНа завершення літніх канікул, для дітей, що перебувають на обліку служби у справах дітей Верхньорогачицької селищної ради організоване цікаве та змістовне дозвілля.

Так, 30 серпня в читальній залі центральної бібліотеки відбувся справжній турнір Ігор патріотів Херсонщини.

Під час виконання завдань турніру дітлахи розширили свої історико-краєзнавчі знання про Херсонську область за допомогою використання краєзнавчих фондів та інформаційних ресурсів бібліотеки, а також рацонного краєзнавчого музею.

Турнір відбувся у формі інтерактивних ігор «Зелене диво Херсонщини» та «Лицарі Таврійського краю».

Школярики продемонстрували гарні знання про рослинний світ нашого краю та історію козацтва. Після чого охоче поласували солодощами.