A A A K K K
для людей із порушенням зору
Верхньорогачицька громада
Херсонська область, Каховський район

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ЗАХОДІВ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ ШЛЯХОМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ (постанова КМУ від 29.04.2015 № 300 (із змінами)

Дата: 30.08.2021 13:03
Кількість переглядів: 134

Надається: суб’єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам – підприємцям, які провадять діяльність за всіма видами сільськогосподарської діяльності та переробки сільськогосподарської продукції, за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, але не більше розмірів за договором, зменшених на 5 % пунктів.

Для суб’єктів переробки сільськогосподарської продукції до 5 млн. грн на суб’єкта (у т. ч. пов’язаних із ним осіб).

Вимоги до учасників:

  • не мати порушених справ про банкрутство, не бути банкрутами, не перебувати на стадії ліквідації;
  • не мати на перше число місяця, в якому буде прийматися рішення щодо здійснення виплат, прострочену більш як 6-ть місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС;
  • не подавати документи на компенсацію за укладеними кредитними договорами, відсотки за користування якими здешевлюються за рахунок коштів, передбачених для інших державних програм.

Крок 1. Залучити кредит (поновлювальні та не поновлювальні) в уповноваженому банку (з переліком таких банків можна ознайомитися на сайті Мінагополітики за посиланням https://cutt.ly/xQIT8Jv).

а) короткостроковий для покриття виробничих витрат;

б) середньо- і довгостроковий кредит, залучений для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення, а також для будівництва і реконструкції виробничих об’єктів (у тому числі сховищ для зберігання овочів, фруктів та ягід).

Крок 2. Використати кредитні кошти за цільовим призначенням.

Крок 3. Сплачувати відсотки за користування кредитами.

Крок 4. Щороку подавати  уповноваженому банку заявку на отримання компенсації відсоткової ставки за залученими банківськими кредитами.

Крок 5. Щомісячно, виходячи із суми фактично сплачених відсотків за користування кредитами та у межах виділених асигнувань, отримати кошти на рахунок відкритий в уповноваженому банку.

За який період підлягають відшкодуванню відсотки за рахунок коштів поточного бюджетного року?

Нараховані та сплачені відсотки за користування кредитами за січень - жовтень поточного року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь