Відбулося засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 28.08.2021 08:05

Верхньорогачицької селищної ради

27 серпня 2021 року, відбулося засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради.

В рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались звітів виконання бюджету громади, Програми економічного, соціального та культурного розвитку за І півріччя 2021 року та звіт комунального закладу «Верхньорогачицька дитяча музична школа» Верхньорогачицької селищної ради.

Крім того, було схвалено Прогноз бюджету Верхньорогачицької селищної територіальної громади на 2022 -2024 роки.

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався виділення та надання матеріальної грошової допомоги на лікування та підтримку учасників АТО/ООС.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.