Відпрацювали порядок дій при виникненні надзвичайної ситуації

Дата: 27.08.2021 11:25

Вчора, 26 серпня 2021 року, відбулись командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області.

Участь у командно-штабному навчанні Каховської районної державної адміністрації взяла й Верхньорогачицька громада.

Так, селищний голова Світлана Коротун особисто відпрацьовувала навички злагодженості, оперативності та взаємодії територіальної громади із райдержадмінстрацією, при виконанні завдань з організації управління під час ліквідації надзвичайних ситуацій та захисту населення і територій від їх наслідків, перебуваючи у м.Каховка.

Паралельно до даних командно-штабних навчань, у форматі відеоконференції на місці долучилися спеціалізовані служби Верхньорогачицької громади та відповідальні фахівці селищної ради.