Вишивка, яка стала символом згуртованості та єдності Верхньорогачицької громади

Дата: 24.08.2021 09:27

До 30-річчя Незалежності України кожен старостинський округ єдиної Верхньорогачицької громади готувався заздалегідь і свою любов до рідної землі вкладав у вишивку на рушниках.

Презентували вишиті рушники на святі, що відбулося на честь ювілейного Дня народження країни.

Кожен зі старост на чолі з головою Верхньорогачицької громади – Світланою Коротун з’єднали вишиті рушники в єдине полотно – як символ неподільності громади, частинки барвистої неньки-України!

Складаючи єдину композицію, кожен зі строст та селищний голова побажали мешканцям громади – миру, достатку, розквіту, любові, щедрості, мудрості та Божої благодаті та рідній українській землі!

Щиро віримо, що вишиті рушники єдиної Верхньорогачицької громади стануть оберегами всіх верхньорогачан від будь-яких негараздів!