День Незалежності України в Берізці або як зустрічали свято наймолодші мешканці Верхньорогачицької громади

Дата: 20.08.2021 08:59

Напередодні ювілейної 30-ї річниці величного державного свята у Верхньорогачицькому дитячому садку «Берізка» відбулося справжнє національне дійство на яке завітала очільник громади Світлана Коротун.

З самого ранку святкова музика та патріотично вбране подвір’я закладу гостинно зустріли дошкільнят.

Далі відбувся й сам святковий захід на якому малюки разом із вихователями презентували гарні пісні, патріотичні вірші та українські таночки.

Тож, впевнено можна стверджувати, що свято, зіткане з добра і любові, українських вишиванок і яскравих кульок, веселих посмішок і гарного настрою не залишило байдужим нікого, а у Верхньорогачицькій громаді підростають гідні нащадки Українського народу.