У небі над Верхньорогачицькою громадою замайорів Державний Прапор України

Дата: 24.08.2021 07:01

У небі над Верхньорогачицькою громадою замайорів

Державний Прапор України

23 серпня в Україні відзначали День Державного Прапора. З нагоди свята у Верхньорогачицькій селищній раді, як і в усіх українських громадах, відбулися святкові заходи.

На центральній площі селища Верхній Рогачик відбулася урочиста церемонія підняття українського стягу з нагоди Дня Державного Прапора.

У церемонії підняття Державного Прапора України взяли участь очільники громади та старости старостинських округів, депутати селищної, районної та обласної рад, учасники АТО/ООС. Також, на площу, завітало багато верхньорогачан, які приходили цілими родинами!

Право підняти Прапор було надано переможцям Всеукраїнських змагань з пауерліфтингу – Федоруку Анатолію, Артему Пилипенку, Радіону Воробйову, їх тренеру – Євгену Грушецькому та ровесниці Незалежності – Ларисі Федоришиній. Під звуки державного гімну синьо-жовтий прапор зворушливо замайорів над Верхньорогачицькою громадою наповнивши гордістю серця всіх присутніх.

Опісля всі учасники заходу, несучи в руках національні прапори країни, урочистою ходою вирушили до площі біля центрального будинку культури, де продовжилося святкування 30-ї річниці Незалежності України.