Пільговий проїзд: депутати Верхньорогачицької селищної ради затвердили відповідну Програму на 2021 рік

Дата: 20.08.2021 12:00

Депутати селищної ради на черговому засіданні Х сесії, 19 серпня поточного року, затвердили Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських і міжміських маршрутах та надання пільг з оплати послуг зв’язку окремим категоріям громадян Верхньорогачицької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Так, для забезпечення безоплатного проїзду соціально вразливих верств населення громади в 2021 році, розроблена нова програма, яка дозволить витратити на це місцеві бюджетні кошти.

«Фінансове забезпечення Програми здійснюватиметься за рахунок коштів селищного бюджету в межах видатків, затверджених бюджетом на 2021 рік за відповідними напрямками, а саме: на оплату послуг зв’язку окремим категоріям громадян – 6000,00 грн та на відшкодування вартості пільгового окремим категоріям громадян – 10000,00 грн. Протягом терміну дії Програми, виходячи із можливостей бюджету громади та заяв пільговиків, планується її коригування – збільшення видатків на її реалізацію», -зауважила під час доповіді начальник фінансового відділу Альона Ведмідьова.

Програма направлена на розв’язання проблем соціального захисту громадян, які мають право пільгового проїзду згідно з діючим законодавством, а саме: ветерани війни; ветерани військової служби, органів внутрішніх справ та інші; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; жертви нацистських переслідувань; особи з інвалідністю; батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби; реабілітовані особи; діти з багатодітних сімей.

Як підкреслили нас сесії, Програмою передбачається введення талонів одноразового використання на проїзд, що дасть змогу пільговій категорії громадян в будь-який час скористатися безкоштовним проїздом, та відповідно буде забезпечено чіткий облік кількості перевезених пільгових категорій громадян і відшкодування перевізникам коштів за фактично надані послуги.

Де і як отримати талони?

Для того щоб отримати талони особи, які мають право на пільгове перевезення згідно з чинним законодавством і зазначені у Програмі мають особисто звернутися до уповноваженої особи з питань соціального захисту селищної ради (смт Верхній Рогачик, вул.Центральна,48, Верхньорогачицька селищна рада, ІІ поверх) із заявою та пред’явити відповідні документи (посвідчення про право на пільги, паспорт).