Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин

Дата: 19.08.2021 00:22

Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин

Сьогодні, 18 серпня 2021 року, під керівництвом голови постійної комісії Олександра Заїки відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

У роботі комісії взяли участь 4 члени постійної комісії, окрім того були запрошені заступник селищного голови Дмитро Безрідний, начальник та головний спеціаліст відділу земельних відносин, економічного розвитку та інвестицій Наталя Логвінова й Анна Глущенко відповідно.

Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Всього впродовж більш ніж трьох годин члени комісії розглянули 63 питання порядку денного та прийняли відповідні висновки, рекомендації.

За результатами засідання члени комісії рекомендували внести проєкти рішень до розгляду чергової Х сесії селищної ради, яка відбудеться 19 серпня 2021 року.