Верхньорогачицька громада продовжує працювати в напрямку легалізації зайнятості населення

Дата: 18.08.2021 23:56

Влада Верхньорогачицької селищної ради продовжує працювати в напрямку питань легалізації підприємницької діяльності, трудових відносин, заробітної плати та відповідно наповнення місцевого бюджету.

Так, днями за участі податківців та головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Валентини Корнієнко здійснено чергові рейдові первірки на територіях Первомаївського, Бережанського та Ушкальського старостинського округів громади.

У ході рейдів були обстежені місця провадження підприємницької діяльності з метою спільної боротьби з тіньовим бізнесом та нелегальним працевлаштуванням населення.