«Верхньорогачицький парк – це та зона відпочинку куди хочеться повернутися знову!»

Дата: 16.08.2021 15:51

Саме так охарактеризували найбільший місцевий парк Верхньорогачицької громади керівники Каховського району – голова райдержадміністрації Наталя Стаднік та голова районної ради Валерій Брусенський під час екскурсії найулюбленішим місцем відпочинку всіх верхньорогачан та гостей селища.

«Мене вражають масштаби цього парку – він мабуть один із найбільших у всьому Каховському районі! Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову! Тут дійсно можна сповна відпочити, адже для цього створені всі необхідні умови!» - зауважила Наталя Стаднік.

Велика кількість та різноманіття дерев і квітів, облаштовані тротуари, лавочки, дитячі майданчики, тематичні зони – українська, алея слави, відкриті міні-концертні сцени, фонтани, а також казкові фігури – це та атмосфера, яка надихає та створює ідеальне місце для відпочинку в будь-який сезон року! Саме це підтвердить кожен хто побував у парку «Ювілейний», а хто ще не встиг, то приїжджайте і переконайтеся в цьому! Ласкаво просимо!