Послуги наближені до людей: як адміністратори ЦНАПу працювали у Чистопільському старостинському окрузі

Дата: 13.08.2021 15:26

Одне із завдань керівників Верхньорогачицької громади – це максимально наблизити послуги до споживачів.

Не є винятком і надання адміністративних послуг. Тож, вже стали традиційними виїзди адміністраторів ЦНАПу селищної ради до старостинських округів громади.

Сьогодні, 12 серпня 2021 року, адміністратори працювали в Чистопільському старостинському окрузі, який налічує 784 мешканця.

Під час виїзду фахівці зареєстрували 1 заяву на право власності, надали 5 консультацій із земельних питань, 3 консультації щодо призначення субсидій та домопог.

Працюємо для людей!