Опорна школа Верхньорогачицької громади оновлюється

Дата: 13.08.2021 14:48

Опорна школа Верхньорогачицької громади оновлюється

Верхньорогачицький опорний заклад повної загальної середньої освіти є опорним у громаді та найбільш чисельним. На перше вересня 2021/22 навчального року за шкільні парти мають сісти 433 учня, із яких 46 першокласників.

Заклад знаходиться в стадії постійного оновлення та створення комфортних умов перебування як школярів так і вчителів.

Наразі в школі вже відчутно поліпшенні умови – повністю замінені вікна, упорядковане шкільне подвір’я, харчоблок та їдальню закладу приведено у відповідність до вимог НАССР, встановлено протипожежну сигналізацію, оновлено навчальні кабінети та інші приміщення школи.

Нещодавно ж розпочато капітальний ремонт покрівлі двох корпусів школи, за сприяння народного депутата Володимира Іванова.

Паралельно виконуються роботи із вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій горища.

Побували в опорній школі громади голова Каховської райдержадміністрації Наталя Стаднік та голова райради Валерій Брусенський, які оглянули хід підготовки закладу освіти до нового навчального року.

Як відмітила Наталя Владиславівна: «Світлі й просторі класи, затишні й квітучі коридори, впорядкована прилегла територія з подвір’ям, встеленим плиткою, створюють якийсь особливий затишок і комфорт у цій школі. Сьогодні я можу констатувати, що заклад готовий зустрічати своїх учнів. Також приємно відзначити й соціальну відповідальність колективу закладу – це вже 66% провакцинованого від COVID-19 персоналу, але це не 100% і навіть не 80%, як того вимагає постанова Уряду. Тож, прошу з усією відповідальністю віднестися до необхідності проведення щеплення, щоб вчасно та організовано розпочати новий навчальний рік!», - підкреслила голова Каховської РДА.