Новини з апаратної наради при селищному голові

Дата: 09.08.2021 15:50

Новини з апаратної наради при селищному голові

Під керівництвом селищного голови Світлани Коротун 09 серпня 2021 року в залі засідань Верхньорогачицької селищної ради відбулась щотижнева апаратна нарада за участю заступника селищного голови Дмитра Безрідного, секретаря селищної ради Любові Мельник, керівництва організацій/установ громади та начальників структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради.

Під час засідання селищний голова Світлана Коротун заслухала інформацію керівників щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень та про основні питання на поточний.

Крім того, на апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися:

- стану захворюваності на COVID-19 та перебігу вакцинації від коронавірусу;

- роботи COVID-патрулів;

- підготовки до початку нового навчального року (тендери на послуги зі шкільного харчування, закупівлю паливно-мастильних матеріалів, вугілля тощо);

- стану виконання поточних ремонтів в закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади;

- легалізації найманої праці та роз’яснювальної роботи з платниками податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету;

- роботи водопровідно-каналізаційного господарства та благоустрою населених пунктів громади.

У результаті апаратної наради селищний голова надала відповідні доручення присутнім керівникам.