З Днем працівників ветеринарної медицини!

Дата: 08.08.2021 10:48

Шановні фахівці ветеринарної медицини та працівники ветеринарної галузі Верхньорогачицької громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Саме ви охороняєте територію нашої громади від занесення збудників інфекційних хвороб тварин те не допускаєте їх розповсюдження, лікуєте наших домашніх улюбленців, проводите профілактику, здійснюєте державний нагляд та контроль за якістю та безпечністю продукції тваринного і рослинного походження.

Вірю в те, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, досягатимете нових професійних здобутків, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю.

Бажаю вам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та успіхів в усіх починаннях! Нехай доля дарує вам добробут, затишок і щастя в оселях!

З повагою

Верхньорогачицький селищний голова                                                     Світлана КОРОТУН