У Верхньорогачицькій громаді працюють над Стратегією розвитку

Дата: 06.08.2021 14:51

Фото без описуСьогодні, 6 серпня 2021 року, під керівництвом Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун відбулося чергове засідання робочої групи з напрацювання Стратегії розвитку Верхньорогачицької селищної ради на 2021-2025 роки.

Цього разу присутні розглянули напрацювання до першого розділу документу, проаналізували всі наявні в громаді ресурси, а також сформували алгоритми їх використання та розвитку.

Наступного засідання члени робочої групи опрацюють онлайн-анкетування місцевих мешканців, аби якнайкраще врахувати думку громади при стратегічному плануванні на найближчі п’ять років.

Тож, якщо бажаєте долучитися до написання одного із головних документів громади запрошуємо пройти опитування тут!