Затишне та сучасне село – реальність!

Дата: 06.08.2021 14:22

Фото без описуБлагодійність у Верхньорогачицькій селищній раді – це не новина! Адже наші земляки завжди приходять на допомогу, а особливо якщо це стосується життя громади та її мешканців.

Цього разу це підтвердив голова фермерського господарства «Земля і Воля - 2» Володимир Баранов, який надав Бережанському старостинському округу благодійну допомогу для благоустрою села.

Так, Володимир Олександрович придбав тротуарну плитку та бордюри, які наразі укладають біля Бережанського будинку культури. Орієнтовна площа об’єкту, що впорядковується 700 м².

Вчергове відмічаємо, що дуже приємно жити й працювати з людьми та справжніми господарниками, які вболівають за розвиток об’єднаної громади!

Тож, як бачимо, затишне та сучасне село – реальність!