Робоча зустріч голови Верхньорогачицької громади з представниками РТЦК та СП

Дата: 05.08.2021 15:31

Фото без описуСьогодні, 5 серпня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела робочу зустріч із представниками Каховського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Херсонської області. Зокрема – начальником 1 відділу Каховського РТЦК та СП, підполковником Олександром Лукомцем та майором Олександром Мосьпан.

Під час зустрічі розглянуті шляхи подальшої співпраці з питань організації осіннього призову на строкову службу у Верхньорогачицькій громаді.

Відповідно до озвученої інформації, планове завдання про призову на осінь 2021 року складає 8 осіб. Всього ж на території громади проживає 188 осіб, які підлягають призову.

За результатами робочої зустрічі було визначено низку організаційно-практичних заходів, які можуть бути вжиті з боку громади та представників 1 відділу Каховського РТЦК та СП з метою виконання доведених планових показників, а також стосовно проведення роз’яснювальної роботи серед населення громади.Фото без опису