Пробація 04.08.21

Дата: 05.08.2021 08:19

04 серпня 2021 року на базі районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» фахівчиня Верхньорогачицького БПД Філімоненко Олена спільно з фахівцем із соціальної роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Грицаєнко Людмилою провела інформаційний семінар для суб’єктів пробації на тему: «Права споживачів фінансових послуг».

Присутнім зауважили, що перш, ніж оформлювати кредит потрібно дізнатися чи офіційно зареєстрована фінансова установа, детально вивчити умови кредитного договору, звернути увагу на відсоткову ставку, графік погашення, комісії та штрафи у разі прострочення платежу, що робити, якщо немає змоги платити кредит, куди звертатися за захистом своїх прав та ін.

По завершенню заходу фахівчиня БПД забезпечила роботу консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, де  суб’єкти пробації отримали правові консультації з адміністративного права та законодавства в сфері соціального забезпечення, а також  інформацію про завдання та напрямки роботи системи БПД, інформаційні буклети за правовою тематикою.