На порядку денному осінній призов на строкову військову службу

Дата: 04.08.2021 10:34

На порядку денному осінній призов на строкову військову службу

Вчора, 3 серпня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун спільно з відповідальними фахівцями апарату виконавчого комітету селищної ради – Олександром Пархоменком та Тетяною Бистро взяли участь у селекторній нараді з питань організації та проведення в області осіннього призову громадян України на строкову військову службу.

Під час проведення наради розглянуті наступні питання:

• щодо підготовки до проведення в області осіннього призову громадян України на строкову військову службу;
  • про функціонування та фінансування позаштатних постійно діючих військово - лікарських комісій;
  • про розміщення органів військового правління та підрозділів територіальної оборони.

У результаті роботи засідання очільники громад Херсонщини отримали доручення передбачити необхідне фінансування відповідно до кількості громадян, що підлягають призову восени 2021 року у підвідомчих адміністративно-територіальних одиницях для забезпечення проходження медичних комісій військовозобов’язаними у визначених законодавством випадках.