Верхньорогачицька громада: футбольні новини

Дата: 02.08.2021 14:31

Фото без опису31 липня поточного року, на шкільному стадіоні у селі Самійлівка, відбувся п'ятий тур чемпіонату Верхньорогачицької селищної ради з міні-футболу серед аматорських команд.

За результатами змагань одноосібним лідером стала команда "Еліта", яка виграла свої два матчі та набрала 25 очок.

На другому місці розташувалася команда "Верхній Рогачик" , яка втратила очки з господарями майданчику зігравши у нічию і в підсумку набрала 23 очка.

І третє місці з 19 очками зайняла команда "Capitals".

У списку бомбардирів 1 місце посідає Дем'ян Шевченко з команди "Еліта" який забив у п'яти турах дванадцять м'ячів.

Заключний тур в якому визначиться переможець цьогорічного чемпіонату відбудеться  на спортивному майданчику селища Верхній Рогачик напередодні Дня незалежності України.