селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.

Дата: 02.08.2021 14:29

Фото без описуЗранку, 02 серпня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний та начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування (смт Верхній Рогачик) Олександр Ремєзков взяли участь у селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.

Нарада пройшла під керівництвом голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козира. Розглянуті наступні питання:

• про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19;
  • про реалізацію проєкту зі створення парків дозвілля на території кожної громади області;
  • про підготовку та відзначення в області Дня Прапору та 30-ї річниці Незалежності України;
  • про питання розвитку Великокопанівської сільської територіальної громади тощо.