За минулий тиждень у Верхньорогачицькій громаді від COVID-19 вакцинувалось 148 осіб

Дата: 02.08.2021 09:52

Фото без описуПро це повідомляє головний лікар Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги Анатолій Щербак.

Відтак, за минулий тиждень вакциною охопили 148 осіб. Зокрема, першу дозу отримали 83 особи, другу – 65 осіб.

«Лікування від COVID-19 дуже складне та довготривале. Більше того, дуже прикрим є той факт, що в рази збільшилась кількість хворих, лікування яких потребує надання кисню чи навіть штучної вентиляції легень. Саме тому, сьогодні єдиним методом попередження захворювання є вакцинація. Верхньорогачицька громада забезпечена вакцинами. Це якісні вакцини надійних та відомих виробників – CoronaVac, Moderna, Comirnaty. На ранок 02 серпня 2021 року на залишку в ЦПМСД 170 доз вакцини. Проте, ми декілька разів на тиждень отримуємо додаткові дози вакцини», - зазначив Анатолій Щербак.

Шановні верхньорогачани!

Не зволікайте й не ризикуйте власним здоров’ям, вакцинуйтеся!

А ще щоб уникнути впливу вірусу, продовжуйте дотримуватися простих правил:

гігієна рук: ретельно та часто мийте руки близько 40 секунд, за відсутності такої можливості — користуйтеся антисептиками з вмістом не менше 70% спирту;

не торкайтеся обличчя, особливо очей, рота, носа, оскільки саме через них інфекції найлегше проникнути в організм;

фізична дистанція — 1,5 метра від інших;

одягайте маску в громадських місцях, слідкуйте, щоби маска закривала й ніс, і рот;

дотримання етикету кашлю: кашляйте та чхайте в згин ліктя чи одноразову хустинку;

слідкуйте за своїм здоров’ям, і якщо з’являються симптоми захворювання, невідкладно звертайтеся до лікаря.

НАГАДУЄМО телефони сімейних лікарів Верхньорогачицького ЦПМСД:

Дорошенко Валентина Володимирівна (сімейний лікар) (066) 37-25-934

Мельник Віталій Васильович (сімейний лікар) (095) 77-63-702

Мельник Оксана Миколаївна (сімейний лікар) (050) 72-92-964

Щербак Анатолій Володимирович (гол. лікар, терапевт) (066) 47-50-656

Пам’ятайте, що запобігти хворобі простіше, ніж її лікувати! Всім здоров’я!