Сільські бібліотеки Верхньорогачицької громади  отримали комп’ютерну техніку

Дата: 28.07.2021 14:50

Сільські бібліотеки Верхньорогачицької громади

отримали комп’ютерну техніку

Тиждень розпочався із приємних подій, а саме 26 липня 2021 року на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара відбулася передача комп’ютерної техніки бібліотекам територіальних громад області завдяки національному проекту «Дія. Цифрова освіта».

До-речі, сільські бібліотеки Херсонської області отримали 200 комп’ютерів, із яких 7 – відправились до бібліотек Верхньорогачицької громади.

Тож, відтепер комп’ютерні місця будуть оснащені у Зеленівській, Павлівській, Самійлівській, Чистопільській, Первомаївській, Ушкальській та Бережанській бібліотеках.

Завдяки отриманій техніці жителі сіл матимуть можливість долучитися до програм з розвитку цифрової грамотності, щоб опанувати нові цифрові професії та використовувати онлайн-сервіси для навчання і побутових справ.

Зазначимо, що передача техніки стала можливою завдяки соціально відповідальним компаніям — Favbet Foundation і Асоціації розвитку туризму. А також за сприяння Офісу Президента України, Української бібліотечної асоціації та обласних відділень УБА.