За півроку бюджети громад Херсонщини отримали 245 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 15.07.2021 15:57

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом першого півріччя 2021 року власники та орендарі земельних ділянок перерахували до бюджетів громад Херсонщини                 245,5 млн гривень плати за землю.

Від загальної суми 83 відсотки або 202,9 млн гривень внесли підприємства. Ще 42,6 млн гривень перерахували місцевим громадам мешканці регіону.

У порівнянні з відповідним періодом попереднього року надходження збільшилися на 27,4 млн гривень або 13 відсотків.

Звертаємо увагу власників землі та землекористувачів - юридичних осіб і громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом. Кошти, сплачені у вигляді земельного податку та орендної плати за землю, спрямовуються на ефективне розвязання питань життєзабезпечення та розвиток населених пунктів.

Реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів платники податків Херсонщини можуть дізнатися на офіційному субсайті відомства за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.