A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Верхньорогачицька громада
Херсонська область, Каховський район

Чи потрібно новоствореній ФОП або ФОП, яка перейшла із/на спрощену систему оподаткування, подавати квартальну податкову декларацію про майновий стан і доходи?

Дата: 22.07.2021 09:37
Кількість переглядів: 50

Відповідно до п.п. 177.5.2 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №

2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці, які зареєстровані

протягом року в установленому законом порядку, або переходять на спрощену систему

оподаткування, обліку та звітності, або перейшли із спрощеної системи оподаткування, обліку та

звітності, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова

декларація) за результатами звітного року, в якому розпочата така діяльність або відбувся

перехід на (перехід із) спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Платники податку

розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 ПКУ,

що настануть у звітному податковому році.

При цьому податкова декларація подається за звітний (податковий) період, який дорівнює

календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – підприємців, протягом 40

 

календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п.

49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Інформаційно-довідковий департамент ДПС - 0 800 501 007 (безкоштовно зі стаціонарних

телефонів, з мобільних телефонів – за тарифами операторів мобільного зв’язку).

Детальніше - https://tax.gov.ua/baneryi/pitannya-dnya/

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь