Сьогодні у Верхньорогачицькій громаді вакцинувалося понад 70 мешканців

Дата: 23.07.2021 18:39

Сьогодні у Верхньорогачицькій громаді вакцинувалося

понад 70 мешканців

23 липня 2021 року мобільною бригадою КНП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено вакцинацію жителів сіл Ушкалка, Михайлівка, Бережанка та Нижній Рогачик.

Паралельно вакцинація проводилася і в пункті щеплення Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги, що в смт Верхній Рогачик.

Всього за день у громаді вакциновано 71 особу, з яких: 50 громадян щеплено другою дозою вакцини та 21 – отримали першу дозу. Щеплення проводилося вакцинами CoronaVac та AstraZeneca.

Шановні жителі Верхньорогачицької громади!

Переконливо просимо вас зробити щеплення від COVID-19 та тим самим убезпечити від інфікування себе та близьких вам людей!

Нагадуємо, що вакцинація є безкоштовною!