«Мобільний кейс» в дії: послуги ЦНАПу стали доступнішими для мешканців Верхньорогачицької громади

Дата: 23.07.2021 18:21

«Мобільний кейс» – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг.

Тож, сьогодні 23 липня 2021 року адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Верхньорогачицької селищної ради було здійснено виїзний прийом громадян у одному із найвіддаленіших округів Верхньорогачицької громади – Ушкальському старостинському окрузі.

За отриманням адміністративних послуг звернулося 6 місцевих жителів із яких 1 учасник бойових дій в зоні АТО.

За час роботи адміністраторів було здійснено прийом документів на реєстрацію права власності, послуг соціального характеру та прийнято 2 заяви із земельних питань.

Надання адміністративних послуг за допомогою «Мобільного кейсу» - це один із кроків Верхньорогачицької селищної ради щодо доступності до адміністративних послуг верхньорогачан, які не в змозі самостійно відвідати ЦНАП з певних поважних причин.