Вакцинуйся – будь відповідальним!

Дата: 22.07.2021 16:20

Вакцинуйся – будь відповідальним!

КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» проводить вакцинацію від коронавірусу COVID-19 всіма дозволеними в Україні вакцинами!

Шановні верхньорогачани, на власний розсуд та за рекомендацією свого сімейного лікаря ви можете зробити щеплення вакциною:

AstraZeneca – вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Курс вакцинації вакциною AstraZeneca проти COVID-19 передбачає введення двох окремих доз. Другу дозу потрібно вводити через 4-12 тижнів після введення першої дози.

СOMIRNATY™ від Пфайзер, виробництва Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ, Бельгія, БайоНТек Менюфекчуринг ГмбХ, Німеччина. Вакцину КОМІРНАТІ вводять внутрішньом’язово, в дельтоподібний м’яз верхньої кінцівки. Пацієнт отримує 2 ін’єкції. Рекомендується отримати другу дозу тієї самої вакцини через 21 день після введення першої, щоб завершити курс вакцинації.

CoronaVac – вакцина виробництва Синовак Лайф Саєнсіз Ко., Лтд., Китай. Ін’єкцію вакцини вводять внутрішньом’язово в частину надпліччя у ділянці дельтоподібного м’яза. Для отримання базового імунітету необхідні дві дози. Другу дозу бажано ввести через 14-28 днів після введення першої дози.

Moderna – вакцина розроблена американським Національним інститутом аллергії і інфекційних захворювань (NIAID), Управлінням по вдосконаленню біомедицинских досліджень (BARDA) та компанією Moderna (США). Курс вакцинації передбачає введення двох окремих доз. Другу дозу потрібно вводити через 4 тижні.

Шановні мешканці Верхньорогачицької селищної ради!

Звертаємо вашу увагу, що саме вакцинація допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить вас від інфікування чи важкого перебігу хвороби на COVID-19!

НАГАДУЄМО: ви маєте можливість зробити щеплення від COVID-19 за попереднім записом у свого сімейного лікаря!

Дорошенко Валентина Володимирівна (сімейний лікар) (066) 37-25-934

Мельник Віталій Васильович (сімейний лікар) (095) 77-63-702

Мельник Оксана Миколаївна (сімейний лікар) (050) 72-92-964

Щербак Анатолій Володимирович (гол. лікар, терапевт) (066) 47-50-656

Пам’ятайте, що запобігти хворобі простіше, ніж її лікувати! Всім здоров’я!