Проявіть соціальну відповідальність – вакцинуйтеся!

Дата: 22.07.2021 13:43

Проявіть соціальну відповідальність – вакцинуйтеся!

Ввечері 21 липня 2021 року Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний, т.в.о. головного лікаря Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Мельник, лікар-інфекціоніст Тамара Мігель та начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Каховської райдержадміністрації (смт Верхній Рогачик) Олександр Ремєзков взяли участь у селекторній нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сергія Козиря.

Під час засідання головним до розгляду постало питання щодо епідемічної ситуації на Херсонщині та ходу кампанії із вакцинації населення області.

«Вірус COVID-19 постійно мутує, а випадки коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом Дельта, вже зафіксовані в Україні. Тому, лише своєчасно вакцинувавшись, кожен із нас може уберегти себе та близьких від нової хвилі інфекції!», - зосередив увагу учасників наради головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич.

«На превеликий жаль, останні тижні спостерігається зростання випадків захворюввання на COVID-19. Ситуація ускладнюється ще й тим, що сере захворівши чимало дітей. Наразі одна дитина з Херсонщини у вкрай важкому стані перебуває у обласній лікарні. Саме тому, для створення колективного імунітету, нам всім потрібно проявити соціальну відповідальність та вакцинуватися. Всі вакцини схваленні та рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я та мають ефективність до 95 %, але ефект проти летальних випадків – майже стовідсотковий» - продовжив Юрій Ромаскевич.