Заборгованість по заробітній платі працівникам КНП «Верхньорогачицька лікарня» виплачена

Дата: 21.07.2021 16:42

Саме про це повідомила Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун під час засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області, яке відбулося під головуванням першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Шибаєва в режимі онлайн 21 липня 2021 року.

Так, станом на 01 липня 2021 року перехідна заборгованість на підприємстві по заробітній платі за червень 2021 року (з нарахуванням) становила 565,8 тис.грн., що склалася в зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати.

«20 липня поточного року надійшло фінансування від НСЗУ і заборгованість по заробітній платі за червень 2021 року (з нарахуваннями) станом на 01 липня 2021 року повністю погашена», - зазначила під час засідання Світлана Коротун.