У Верхньорогачицькій громаді проведено рейд із легалізації найманої праці
У Верхньорогачицькій громаді проведено рейд
із легалізації найманої праці
Два дні поспіль, 13-14 липня 2021 року, робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Верхньорогачицької селищної ради проводила рейди населеними пунктами громади.
Під час рейдів було обстежено фермерські господарства, суб’єкти підприємницької діяльності та одноосібників, які здійснюють свою діяльність на території громади.
Тож, за час обстеження на полях селищної ради, було виявлено 15 неоформлених найманих працівників, які займалися збором врожаю під час жнив-2021, а також 2 особи, які повинні зареєструватися як суб’єкти підприємницької діяльності.
Крім того, під час рейдів, представниками робочої групи було надано роз’яснення щодо необхідності легального працевлаштування та виплати заробітної плати в розмірі не меншому встановленого законодавством мінімуму та вимог законодавства зі сплати податків.